Translate google

XXI sprzątanie rzeki Drawy
09-10 wrześna 2023

  • Mrówka rzeka Drawa
  • rzeka Drawa Mrówka
  • rzeka Mrówka Drawa
  • Mrówka rzeka Drawa
  • Mrówka rzeka Drawa
  • Mrówka rzeka Drawa
  • Mrówka rzeka Drawa
  • Mrówka rzeka Drawa

ZGŁOSZENIA

Cykliczna akcja sprzątania rzeki Drawy, zawsze we Wrześniu zapraszamy na akcje Czysta Drawa, co roku sprzątamy odcinek rzeki Drawy. Zaczynamy w Czaplinka nocujemy w Rzepowie a kończymy Złocieńcu.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA - Transport: sprzętu biwakowego i kajaków. - Kajaki. - Posiłki: zupa gulaszowa, grill, śniadanie. - Miejsce noclegowe na polu namiotowym w Rzepowie. - Parking dla samochodów.

CZYSTA DRAWA:-) Zapisy na spływ prowadzi Biuro Turystyczne Mrówka do którego należy zgłaszać imienne listy uczestników (imię, nazwisko) na adres czysta_drawa@mrowka.pl lub osobiście w biurze przy ulicy Wałeckiej 3 w Czaplinku.

MIEJSCE SPOTKANIA LINK
Spotykamy się w Ośrodku Sportów wodnych w Czaplinku o godzinie 9:00.

DODATKOWE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW SPLYWU KONIECZNE ZABIERZ SWÓJ SERWIS OBIADOWY, plastikom mówimy STANOWCZE NIE!!!. Każdy uczestnik indywidualnie zabezpiecza dla siebie namiot i inny sprzęt turystyczny. Osoby niepełnoletnie uczestniczyć mogą tylko pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej.

Zapisz sie do grupy:
Tu dowiesz sie wszystkiego o sprzataniu rzeki Drawy.
#Sprzątanie RZEKI DRAWY

ORGANIZATOR: Biuro Turstyczne "MRÓWKA" www.mrowka.pl

Akcje Sprzątania rzeki Drawy wspierają:
Gmina Czaplinek www.czaplinek.pl
Gmina Złocieniec www.zlocieniec.pl
Powiat Drawski www.powiatdrawski.pl
Stowarzyszenie Przyrodników OSTOJA POMORSKA www.ostojapomorska.pl
miś mojej córk Juli
author

Radek

Rok 2003 dużo się działo. I tak sobie wymyśliłem, że warto by zrobić coś dla tej pięknej rzeki, a nie tylko brać. Turyści wielokrotnie zgłaszali mi gdzie jest pełno śmieci. Spotkałem się z wówczesnym burmistrzem Panem Cyrylem Turczykiem spodobał mu się mój pomysł. ...CDN.
author

Radek

CZĘSTO ZADAWNE PYTANIA!!!
Możecie przyjechać dzień wcześniej na Ośrodek Sportów Wodnych w Czaplinku. Zanim wypłyniemy zbieram chętnych do pomocy by przywieźć kajak na ośrodek. Potwierdzacie swoją obecność na liście (wpisani Ci którzy kupili bilety). Przywitanie kilka słów organizacyjnych, PRZYPOMINAM ŻE PŁYNIECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ:-). Dopływacie do Rzepowa tam czekam na Was już z zupą gulaszową i potem śpiewanki i grill. Rano zbieramy się i płyniemy do Złocieńca gdzie odbieram Was i kajaki i zawożę do Czaplinka.