Translate google

Mrówka Spływy kajakowe

Jeśli wybierasz się na tradycyjny spływ kajakowy, rezerwację mogą Państwo składać drogą elektroniczniczną e-mail i telefonicznie ale i tak proszę o przesłanie rezerwacji drogą elektroniczną, by uniknąć przeoczenia, proszę również o zachowanie ciągłości korespondenci.

Mrówka Spływy weekendowe JAK?

Rezerwacja spływu, wystarczy że zadzwonisz dzień wcześniej, zadeklarujesz chęć spływu podam propozycje w raz z ceną. Wskażę miejsce spotkania i godzinę, poproszę o telefon co najmniej godzinę przed planowany spotkaniem celem potwierdzenia, Wiem że rożnie bywa więc zawsze proszę o potwierdzenie, rezygnacja ze spływu nie wiąże się z jakimikolwiek karami finansowymi dla Państwa.

Mrówka SPOTKANIE

Oczekuję na Państwa zawsze wcześniej niż wyznaczona godzina spotkania. Pozostawiacie swoje samochody na parkingu, staram się wstępnie przygotować Państwa na czekające Was atrakcje, wysłuchuje Waszych potrzeb uzgadniamy tę lub inną wersję spływu.

Mrówka Radosław Wawer PROW-2014-2020

My trochę młodsi #mrówka

  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
Pływaliśmy rzekami już z prądem i pod prąd oraz nosiliśmy kajaki na plecach przez las (pływamy oczywiście z całym dobytkiem w kajakach)
o nas

Biuro Turystyczne "Mrówka" rozpoczęło działalność 11.06.1996 roku, z pomysłu ludzi z zastępu starszoharcerskiego "Czerwoni 84" z Czaplinka. Specjalnością naszego zastępu od zawsze była wysokokwalifikowana turystyka różnej maści. Od roku 1979 członkowie naszego zastępu uczestniczyli w harcerskich akcjach Bieszczady 40 (rekordzista Mrówek był 13 razy), Klimczok i Frombork 2000. Wiele razy uczestniczyliśmy w Harcerskim Rajdzie Operacji Bieszczady 40 - raz wygraliśmy "trasę czerwoną" o najwyższej skali trudności, jako jedyni dotarliśmy do mety (Po dogrywce dla całego rajdu z wszystkich tras, nakazanej przez "warszawkę" w Cisnej, ostatecznie zajeliśmy 3 miejsce. Organizatorzy naszej trasy w ramach protestu wręczyli nam swoją nagrodę za I miejsce). Wygraliśmy potem jeszcze Rajd Bieszczadzki na trasie organizowanej przez Pabianice. Braliśmy udział również w Zlocie Grunwaldzkim 1988 i Zlocie Gnieźnieńskim 2000 oraz licznych PZHS-ach. Corocznie od 1984 roku organizowaliśmy wiosenny pieszy Rajd MAGULON na terenie Pojezierza Drawskiego i jesienny Rajd GRZYBOBRANIE w Machlinach. Jako jedyni w Chorągwi Koszalińskiej otrzymaliśmy miano Drużyny Turystycznej. W 1989 roku byliśmy na naszej pierwszej z wielu wypraw w Karpaty Wschodnie na Ukrainie, pokonując trasę od Góry Stoh w Paśmie Borżawy, Świdowiec, Połonina Czarna, Gorgany i Czarnochora do Popa Iwana. Skończyliśmy w Rafajłowej (Bystrica) u leśnika Petro Juchasa. Wędrując dalej łukiem Karpat w następnych latach byliśmy w Rumunii, pokonując Góry Fogaraskie szczyt Mołdoweanu 2543 m n.p.m. i Góry Piatra Craiului (byliśmy oczywiście na zamku u Drakuli). Wspólnie ze skautami z Danii i Niemiec byliśmy na obozie wędrownym w Laponii na terenie Parku Narodowego Abisko (same komary i renifery). Od połowy lat osiemdziesiątych pływamy kajakami po wszystkich rzekach Pomorza, tych zaliczonych jako możliwe do uprawiania turystyki kajakowej i tych "nieprzebytych". . Dzisiaj pływamy już całymi rodzinami razem z dziećmi.

https://www.youtube.com/embed/XwNzx_YT0B8
Back to Top